20 yılı aşkın tecrübemizle şirketlerin teknoloji ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. TERA Bilişim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan değer odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Yukarı Dudullu Mah. Bayrak Cad. No:30/117 Ümraniye, İSTANBUL

info@terabilisim.com

+90 216 755 68 65

Siber
siber guvenlik sirketleri

Siber Güvenlik Şirketleri Neden Önemlidir?

Büyüyen saldırı düzeyleri ve tehdit aktörlerinin artan karmaşıklığı göz önüne alındığında, şirketler yardım için farklı siber güvenlik şirketleri ve satıcılarına yönelmekte, siber güvenlik BT harcamaları gerçek “IT” alanı olarak kalmaktadır. 

Siber güvenlik şirketleri ve satıcıları, mobil güvenlik, ağ güvenliği, bulut güvenliği, uç nokta güvenliği, tehdit istihbaratı, kimlik hırsızlığından korunma ve ayrıcalıklı erişim koruması ve yönetimi, e-posta güvenliği için çözümler sunarak kuruluşlara ve güvenlik ekiplerine yardım eder güvenlik prosedürlerini ve süreçlerini daha verimli, hızlı ve uygun maliyetli hale getirmeye yardımcı olurlar. 

Her güvenlik sektörünün kendi uzman BT güvenlik sağlayıcıları vardır ve ağ güvenliği tehditlerine karşı savunmak için tüm farklı çözümleri, hizmetleri ve araçları takip etmek zor olabilir.

Yıllardır sektörde tanınırlığı olan köklü bir güvenlik şirketi ile mi çalışmalı, yoksa sizin ihtiyacınıza yönelik makul çözümler sunan siber güvenlik şirketleri mi tercihiniz olmalıdır?

Author

Tera Bilişim