20 yılı aşkın tecrübemizle şirketlerin teknoloji ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. TERA Bilişim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan değer odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Yukarı Dudullu Mah. Bayrak Cad. No:30/117 Ümraniye, İSTANBUL

info@terabilisim.com

+90 216 755 68 65

Veri Depolama aygıtı kullanım amacına doğrultusunda farklı yazılımsal ve teknolojik yapılara sahiptir. Bu farklılıktan dolayı depolama cihazlarındaki silinen ya da bir şekilde dış etkilerden zarar gören bir aygıt üzerinde kurtarılması gereken verilerin başarı yüzdesi veri depolama aygıtın üzerindeki teknolojiye bağlıdır. Bu teknolojik farklılıktan dolayı veri kurtarma sırasında uygulanan yöntemler de değişiklik göstermektedir. Kullanılan yöntem ve işlem süresine göre de veri kurtarma ücretleri farklılaşmaktadır.

Veri kurtarma hizmetleri olarak temel amaç veri depolama cihazlarındaki kullanıcı kaynaklı veya yazılımsal nedenlerden dolayı kaybolan, zarar gören ya da silinen verilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde kullanılabilir halde kurtarma işlemi yapıp getirmektir.

Bu amaç doğrultusunda TERA Bilişim olarak veri kurtarma merkezimizde bilgisayardan, telefondan silinen dosyaları, videoları, fotoğrafları ve mesajları özel veri kurtarma tekniklerini ve yazılımlarını kullanarak geri getirme, kurtarma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Veri Kurtarma Hizmetleri kapsamında;

  • Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme
  • USB, Flash Bellek, SD Kart vb. veri depolama cihazlarından veri kurtarma
  • Tablet, Ipad vb. cihazlardan veri kurtarılması
  • Iphone, Samsung, Android Cep Telefonundan silinen dosya, fotoğraf ve videoların kurtarılması
  • Açılmayan bozuk telefon ve bilgisayarlardan veri, fotoğraf vb. kurtarılması

işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Çalıştığınız önemli dosyalarınızı, tezlerinizi, projelerinizi ve resimlerinizi farklı bir ortama mutlaka yedekleyin. Yanlışlıkla silerseniz de endişe etmeyin. Veri kurtarma konusunda tecrübeli personelimiz sizlere destek olacaktır.

Veri kurtarma ücretleri de kullanılan yöntem, kurtarılacak veri büyüklüğü ve işlem süresine göre değişmektedir. Sizlere en makul çözümü sunabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.